PŘÍRODNÍ PÉČE NEJVYŠŠÍ KVALITY

eco

Za kvalitou Feel Eco produktů stojí silný osobní příběh!

Jsou výrobky dobré a špatné, levné a drahé, užitečné a zbytečné. A pak takové, které se nedají zařadit do známých kategorií. Protože jsou jiné. Není to tím, že by měly něčeho více, nebo méně než ostatní. Jednoduše na ně sedí pojmenování ,,kategorie sama pro sebe“, když se nebojíte nést za něco odpovědnost. Třeba za to, že produkty, které vyrábíte a prodáváte, budou používat vaše děti.

 

Dermatologicky testováno

Tyto produkty jsou pro Vás a vaší pokožku zcela bezpečné, nemusíte se obávát o to, že by nějakým způsobem poškodily vaše ruce.

Plně recyklovatelné obaly

Přistupovat k ochraně životního prostředí je pro nás velice důležité.

Snadno biologicky rozložitelné

Feel Eco jsme vyvinuli v souladu s přírodou pro naše děti a zdravý domov.

Netestováno na zvířatech

Ani jedno zvíře nemuselo trpět při testovaní produktů FeelEco

To je smysl práce nás všech ve Feel Eco.
Tvoříme produkty pro naše rodiny a děti.

Objednat

PŘÍBĚH FEELECO

Za kvalitou Feel Eco produktů stojí silný osobní příběh!

Majitel a zakladatel značky Feel Eco chtěl vyvinout produkty, které by byly vysoce účinné, splňovaly nejnáročnější ekologické a zdravotní požadavky a byly cenově dostupné.

Jeho dcera totiž trpěla ekzémem a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly.

Zpočátku nikdo nevěřil, že je možné takový produkt vyrobit, ale díky usilovné práci týmu Výzkumu a vývoje Feel Eco si je dnes můžete zakoupit.

Feel Eco jsme vyvinuli v souladu s přírodou pro naše děti a zdravý domov. Proto můžeme s důvěrou tyto produkty nabídnout i Vám, našim zákazníkům.

Produkty pro děti a kojence neobsahují žádné parfemace, alergeny a konzervanty, jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí a osob s citlivou pokožkou.