Co o nás říkají klienti

Jsme rádi, že se můžeme podělit o reference našich spokojených zákazníků.

Jarmila b.

Hledala jsem paní na ůklid,protože s předešlou firmou jsme nebyli spokojeni a tady jsme byli mile překvapeni,paní je příjemná,pracovitá,uklidila co měla a snad i něco navíc. Určitě vřele doporučuji Royal cleaning.

Dominika N.

Velmi příjemné jednání jak při objednání služby, tak od paní uklízečky, která byla velice šikovná a procovitá. Paní byla vždy dochvilná a jednala profesionálně, vždy byla velice příjemná a komunikativní. Děkuji

Ivona P.

Jsem nadšená, že někdo řeší to, na co já nemám dostatek času. Paní hospodyně je milá, přátelská, neskutečně rychlá a s její prací jsem spokojená. Je super pocit vracet se domů po práci a najít naš dům, tak v perfektním stavu. Vřele doporučuji

Martina S.

Dobrý den, se službami jsem velmi spokojená. Hledala jsem spolehlivé řešení pro moji domácnost a přesně toto jsem u Royal cleaning. Paní hospodyně je velmi příjemná, pracovitá a ochotná. 

Pavla D.

S prací hospodyně jsem byla moc spokojená. Úklid domácnosti provedla perfektně. Vše proběhlo bez problémů. Opravdu profesionální přístup, jak společnosti tak i paní na úklid.

Ivana F.

Dobrý den, byla jsem velmi spokojená, paní na mytí oken byla příjemná a práci odvedla kvalitně. Vše proběhlo bez problémů. Děkuji a příště opět na shledanou. Určite doporučuji, služby budu využívat i na dále.

Vladimíra N.

Byla jsem maximálně spokojená. Reakce na poptávku byla okamžitá, termín stanoven záhy a úklid přesně dle mých představ. Domluva byla perfektní a uklid na jedničku.